Plakát pro výstavu 27 grafiků pro Evropu Plakát Filipa Blažka byl vystaven v červenci a v srpnu na obou pařížských letištích v rámci výstavy 27 graphistes pour l’Europe, kterou připravil Philippe Apeloig. Stáhněte si soubor PDF poster-fb.pdf (0,6 MB).

Návrh grafické úpravy deníku SME V březnu 2006 jsme se zúčastnili soutěže na redesign slovenských novin SME. V prezentaci vysvětlujeme jak celkovou koncepci, tak i drobné detaily našeho řešení. Stáhněte si soubor PDF prezentace-sme.pdf (7,1 MB).

Soutěžní návrh na logo Národního divadla V návrhu loga pro Národní divadlo a jeho scény z dubna 2002 se Filip Blažek pokusil navázat na značku Jiřího Rathouského a zachovat jako hlavní motiv korunu z lipových listů. Stáhněte si soubor PDF prezentace-nd.pdf (0,6 MB).

Žádná část těchto dokumentů ve formátu PDF nesmí být v jakékoliv formě reprodukována bez písemného souhlasu autorů. Dokumenty jsou určeny výhradně pro osobní potřebu a nesmí být nijak komerčně využity. Všechna práva vyhrazena. © Filip Blažek 2009.